بروزرسانی دیگری برای GTA V منتشر شد

[ad_1]

بروزرسانی جدیدی برای Grand Theft Auto V منتشر شد. طبق روال پیشین این بروزرسانی محتوا و جوایز دیگری به بخش GTA Online اضافه خواهد کرد. بخش مهم این آپدیت، ارتقای یک ماشین در بازی است که پیش از این نیز در بازی وجود داشت.

اتومبیل The Karin Technical –احتمالا شما از ماموریت Series A Funding Heist به یاد دارید که این ماشین همان وانتی است که سلاحی در بخش پشتی آن نصب شده بود- هم‌اکنون در بازی دردسترس است و قابلیت‌ شخصی‌سازی جدیدی نیز به آن افزوده شده است. بخش شخصی‌سازی این ماشین از طریق برنامه موبایل Operations Center’s Vehicle Workshop امکان‌پذیر خواهد بود.این شخصی‌سازی به شما اجازه خواهد داد که قدرت دفاعی ماشین یا قدرت سلاح آن را افزایش دهید و یا مواردی از این قبیل را مطابق میلتان شخصی‌‌سازی کنید. به نگاهی به تصویر زیر متوجه خواهید شد که راجب چه صحبت می‌کنیم.

 

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamespot، بازیکنان از امروز تا 6 مردادماه می‌توانند در بخش ساخت سلاح از 25 درصد افزایش سرعت ساخت بهره ببرند. همچنین در همین دوره زمانی می‌توانید با انجام یک ماموریت از بخش Bunker، یک لباس کلاه‌دار سیاه جایزه بگیرید. محافظین و دستیاران نیز دستمزدی دوبرابر دریافت خواهند کرد. اگر حالت Overtime Rumble Adversary که به تازگی به بازی افزوده شده است را در این دوره زمانی بازی کنید، امتیاز و پول دوبرابر دریافت خواهید کرد.

خرید برخی از موارد شامل 25 درصد تخفیف شده است که در ادامه ذکر می‌گردد:

– تریلر Phantom Wedge

– بالگرد Annihilator

– بالگرد Buzzard

– اتومبیل زرهی

– چرخ‌های زد‌گلوله

تا 6 مردادماه فرصت دارید در مسابقات ویژه Into the Dam شرکت و از چهارچرخ Blazer Aqua استفاده کنید. طبق معمول اگر در این مسابقه یکی از رتبه‌های اول تا سوم را بدست آورید، پول زیادی دریافت خواهید کرد اما امتیاز سه برابر برای شما محاسبه می‌شود. در همین زمان مسابقه Sawmill در حال برگزاری است و هر کس بتواند زیر زمان اعلام شده، به هدف دست‌یابد، مقدار زیادی پول و امتیاز دریافت خواهد کرد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *